Klauke.sk
štitkovač dymo zadarmo k náradiu klauke

AKU dierovač Greenlee LS 50 FLEX

Dierovacie nástroje Greenlee sú veľmi rýchle. Bez ohľadu na veľkosť a tvar otvoru a bez ohľadu na stiesnený priestor. Greenlee má riešenie a nástroj pre každú situáciu. V kombinácii s patentovaným s..

Prečítať viac

AKU lisovacie náradie Klauke novej generácie

Ak chcete zaručiť kvalitu, používajte Aku krimpovacie nástroje Klauke. Vďaka krimpovacím nožniciam novej generácie si môžete data nástroja kedykoľvek zobraziť ..

Prečítať viac

Geniálny nástroj - Klauke EK 50 ML Micro

Klauke Micro je rovnako pohodlný a rýchly ako mechanické kliešte a rovnako výkonný a ľahko ovládateľný ako akumulátorové hydraulické kliešte. Kompaktný, účinný, prenosný a úplne presný, vďaka inova..

Prečítať viac

Izolované a neizolované dutinky

Klauke spája to, čo k sebe patrí. Káblové dutinky uľahčujú pripájanie vodičov do svoriek. Izolácia s ľahkým vstupom zrýchľuje zasunutie vodičov do dutinky. Jem..

Prečítať viac

Izolované a neizolované káblové oká, spojky a konektory

Elektrická energia je produktom sily napätia a prúdu. Optimálne spojenie zaručuje prenos tejto energie bez tepelných strát. To vyžaduje, aby materiály, dizajn a nástroje boli správne..

Prečítať viac

Jednoduché svorky a skrutkové spojky

Jednoduché spojenie rôznych materiálov a prierezov umožňujú Klauke svorky a skrutkové spojky. Sú vhodné pre všetky štandardné veľkosti a materiály. V súlade so špecifikovanými bezpečno..

Prečítať viac

Káblové oká podľa normy DIN

Výrobky Klauke zodpovedajú nielen svojím vlastným štandardom, ale tiež normám DIN s prísnymi štandardizovanými rozmermi. Klauke lisovacie káblové oká a konekto..

Prečítať viac

Kombinované káblové oká z hliníka a medi

Spoľahlivé pripojenie dvoch komponentov. Meď a hliník majú rôzne materiálové vlastnosti a nie je vôbec jednoduché je kvalitne spojiť. Káblové oká a konektory z..

Prečítať viac

Kompenzačné - objímky pre medené sektorovo tvarované a zhutnené vodiče

So správnym puzdrom sa medené sektorové vodiče ľahko krimpujú po celom obvode a možno ich následne pohodlne zasunúť do káblového oka. Klauke objímky pre vodiče..

Prečítať viac

Lisované - spájkované oká vyrobené z medi podľa DIN 46234

Na rozdiel od rúrkových káblových ôk sa spájkované káblové oká Klauke lisujú z medeného plechu, vytvarujú sa a potom pevne spoja letovaním v oblasti lisovania. Drážkovaný profil na v..

Prečítať viac

Mechanické lisovacie náradie

Lisovacie nástroje Klauke boli vyvinuté špeciálne pre rýchlejšiu, presnejšiu a jednoduchšiu prácu. Ergonomické rukoväte zaisťujú správne uchopenie, vylepšené efekty páky poskytujú pohodlné ovládanie..

Prečítať viac

Najvyššia odolnosť - oceľové a niklové káblové oká a spojky

Nerezové a niklové káblové oká a spojky sú vyvinuté pre použitie v náročných podmienkach. Tieto špeciálne spojovacie prvky sú vyrobené tak, aby spĺňali požiadavky chemického priemysl..

Prečítať viac

Spoľahlivé hliníkové lisovacie káblové oká a konektory podľa DIN

Ľahké a extrémne spoľahlivé: také sú Klauke káblové oká z hliníka. Kontaktný tuk rozkladá oxidačnú vrstvu, vysoko kvalitné cínovanie uľahčuje kontakt s meďou v..

Prečítať viac

Štandardné káblové oká Klauke

Trubkové káblové oká z vysoko kvalitnej medi, sú súčasťou štandardnej rady Klauke od roku 1960. Klauke je výrobca, takže si stráži všetky fázy od vývoja až po v..

Prečítať viac