Klauke.sk
KLAUKE darčeky k objednávkeKlauke filter elektroinštalacneho materialu

Klauke a Greenlee na výstave AMPER 2023 v Brne

21. - 23. marec 2023, výstavisko Brno Po roku za znova uvidíme na výstave AMPER 2023! Sme distribútor náradia Klauke, Greenlee a Tempo. Nájdete nás v hale P, určenej pre náradie, na ..

Prečítať viac

Komplexní řešení pro kvalitní solární instalace s Klauke

Vše co potřebujete pro montáž fotovoltaických elektráren naleznete v Klauke Solární systémy jsou základním ekologickým zdrojem energie pro současné i budoucí generace. Hovoříme-li vš..

Prečítať viac

KLAUKE ORANGE prvé akumulátorové lisovačky s VDE ochranou

Unikátne ORANGE VDE izolované nožnice na strihanie káblov prinášanú úplne iný level ochrany. So sériou náradia ORANGE sa môžete spoľahnúť na VDE ochranu do 1 000 V pre zvýšenú bezpečnosť..

Prečítať viac

Elektrikárske náradie KLAUKE so službami, ktoré si zaslúžia

Značka Klauke je po celom svete preslávená svojimi vysoko kvalitnými technológiami na spojovanie elektrických rozvodov, náradia na lisovanie káblových ôk a..

Prečítať viac

Produktové a školiace videá k produktom Klauke

Vzdelávať sa je dôležité. Hlavne pokiaľ ste v elektroinštalačnom fachu viete o tom svoje. Preto sme sa s našimi technikmi rozhodli vám prinášať aj videá a ..

Prečítať viac

Ako si vybrať správne káblové oká?

Výber káblových ôk pre všetky druhy aplikácií v elektrotechnickom sektore je extrémne široký a môže sa ľahko skomplikovať. Správne rozhodnutie môže byť ťaž..

Prečítať viac

Požičovňa elektrikárskeho náradia

Potrebujete jednorázovo krimpovať alebo strihať veľké priemery káblov? Vďaka požičovni Klauke teraz môžete i takúto zákazku vyriešiť s profesionálnym nár..

Prečítať viac

Atmosféra výstavy AMPER 2022 // FOTOGALÉRIA

Premiérovo sme sa zúčastnili na veľtrhu AMPER 2022! Ide o najprestížnejší veľtrh elektrotechniky, energetiky a automatizácie v strednej Európe. Preto sme tam s produktami Klauke ak..

Prečítať viac

Klauke a Greenlee na výstave AMPER 2022

17. - 20. máj 2022, výstavisko Brno Sme nový distribútor náradie Klauke a Greenlee a ideme za vami! Vidíme sa na medzinárodnom veltrhu AMPER 2022 v Brne. Nájdete nás v hale P, určene..

Prečítať viac

Jesenná roadshow po celom Slovensku. Staňte sa profesionálom s Klauke

Dohodnite si prezentáciu náradia pre elektrikárov Klauke a Greenlee priamo k vám do firmy, na stavbu. Majte všetko po ruke - otestujte si veľké množstvo ele..

Prečítať viac

NOVÝ ŠTANDARD - KLAUKE NOVÁ GENERÁCIA REZACIEHO NÁRADIA

Nový štandard: Hydraulické rezacie nástroje s akumulátorovým pohonom od spoločnosti Klauke - pôsobivá sila a odolnosť. Náradie bez námahy prerezáva prierez..

Prečítať viac

DOKONALÉ REZANIE - MECHANICKÉ REZACIE NÁRADIE

Rezanie musí byť dokonalé. Naše mechanické rezné nástroje sú pripravené na vašu prácu. Ergonomická rukoväť Vám pomôže, pretože v prvom momente je typická páková technológia Klauke op..

Prečítať viac

JEDEN NÁSTROJ NA VŠETKY SITUÁCIE - UNIVERZÁLNE NÁSTROJE

Lisovanie, rezanie alebo dierovanie: Vymeniteľný adaptér a vložky rýchlo prispôsobia nástroj jednotlivým úlohám. Nízka hmotnosť a sila: Lisovanie do 400 mm², rezanie do 40 mm priemeru alebo dierovan..

Prečítať viac

Filter na výber elektroinštalačného materiálu Klauke

Pripravili sme pre vás filter, ktorý vám pomôže s výberom správneho káblového oka, dutinky či spojky pre vaše Cu a Al káble. Stačí zadať správne parametre a systém vám vygeneruje vhodný elektroinštala..

Prečítať viac

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA - RUČNÉ HYDRAULICKÉ KRIMPOVACIE NÁSTROJE

Nástroje Klauke pracujú pre vás. 2-stupňový hydraulický systém zaisťuje automatické zatiahnutie po zalisovaní. Rotujúce hlavy si prídu na svoje aj v obmedzených priestoroch a až do rozsahu prierezu ..

Prečítať viac

FLEXIBILNÉ HLAVY - HYDRAULICKÉ KRIMPOVACIE HLAVY A KRIMPOVACIE NÁSTROJOVÉ SYSTÉMY

To je jedno, či v dielni alebo na prenosné použitie v teréne - Lisovacie hlavy a systémy Klauke poskytujú vždy to správne riešenie.Systém Klauke Úplná flexibilita so systémom Klauke - všetky hy..

Prečítať viac

Klauke roadshow iba do 22.7.- Prihláste sa tu

Vážené dámy, Chcete sa pozrieť a vyskúšať si profesionálne náradie Klauke a Greenlee v akcii?Ešte pár dní máme na Slovensku perfektne vybavené testovacie auto ..

Prečítať viac

Dni s Klauke • 8. - 17.6.2021

Vážené dámy, Vážení páni,Dovoľte nám pozvať Vás na prezentačný deň v spoločnosti profesionálneho náradie pre elektrikárov - Klauke a Greenlee Na čo sa môžete..

Prečítať viac

AKU lisovacie náradie Klauke novej generácie

Ak chcete zaručiť kvalitu, používajte Aku krimpovacie nástroje Klauke. Vďaka krimpovacím nožniciam novej generácie si môžete data nástroja kedykoľvek zobraziť ..

Prečítať viac

Klauke ORANGE - MYSLITE BEZPEČNE. KONAJTE BEZPEČNE.

Práca s inžinierskymi sieťami predstavuje sériu výziev: Blízkosť potenciálne živých častí, obmedzený priestor a časový tlak. Preto je pri tomto druhu práce nevyhnutá bezpečnosť a používanie správnyc..

Prečítať viac

Lisované - spájkované oká vyrobené z medi podľa DIN 46234

Na rozdiel od rúrkových káblových ôk sa spájkované káblové oká Klauke lisujú z medeného plechu, vytvarujú sa a potom pevne spoja letovaním v oblasti lisovania. Drážkovaný profil na v..

Prečítať viac

Kompenzačné - objímky pre medené sektorovo tvarované a zhutnené vodiče

So správnym puzdrom sa medené sektorové vodiče ľahko krimpujú po celom obvode a možno ich následne pohodlne zasunúť do káblového oka. Klauke objímky pre vodiče..

Prečítať viac

Spoľahlivé hliníkové lisovacie káblové oká a konektory podľa DIN

Ľahké a extrémne spoľahlivé: také sú Klauke káblové oká z hliníka. Kontaktný tuk rozkladá oxidačnú vrstvu, vysoko kvalitné cínovanie uľahčuje kontakt s meďou v..

Prečítať viac

Štandardné káblové oká Klauke

Trubkové káblové oká z vysoko kvalitnej medi, sú súčasťou štandardnej rady Klauke od roku 1960. Klauke je výrobca, takže si stráži všetky fázy od vývoja až po výr..

Prečítať viac

Kombinované káblové oká z hliníka a medi

Spoľahlivé pripojenie dvoch komponentov. Meď a hliník majú rôzne materiálové vlastnosti a nie je vôbec jednoduché je kvalitne spojiť. Káblové oká a konektory z..

Prečítať viac

Káblové oká podľa normy DIN

Výrobky Klauke zodpovedajú nielen svojím vlastným štandardom, ale tiež normám DIN s prísnymi štandardizovanými rozmermi. Klauke lisovacie káblové oká a konekto..

Prečítať viac

Izolované a neizolované dutinky

Klauke spája to, čo k sebe patrí. Káblové dutinky uľahčujú pripájanie vodičov do svoriek. Izolácia s ľahkým vstupom zrýchľuje zasunutie vodičov do dutinky. Jem..

Prečítať viac

Dierovacie náradie Greenlee

Dierovacie nástroje Greenlee sú veľmi rýchle. Bez ohľadu na veľkosť a tvar otvoru a bez ohľadu na stiesnený priestor. Greenlee má riešenie a nástroj pre každú situáciu. V kombinácii s patentovaným..

Prečítať viac

Jednoduché svorky a skrutkové spojky

Jednoduché spojenie rôznych materiálov a prierezov umožňujú Klauke svorky a skrutkové spojky. Sú vhodné pre všetky štandardné veľkosti a materiály. V súlade so špecifikovanými bezpečno..

Prečítať viac

Geniálny nástroj - Klauke EK 50 ML Micro

Klauke Micro je rovnako pohodlný a rýchly ako mechanické kliešte a rovnako výkonný a ľahko ovládateľný ako akumulátorové hydraulické kliešte. Kompaktný, účinný, prenosný a úplne presný, vďaka inova..

Prečítať viac

Najvyššia odolnosť - oceľové a niklové káblové oká a spojky

Nerezové a niklové káblové oká a spojky sú vyvinuté pre použitie v náročných podmienkach. Tieto špeciálne spojovacie prvky sú vyrobené tak, aby spĺňali požiadavky chemického priemysl..

Prečítať viac

Izolované a neizolované káblové oká, spojky a konektory

Elektrická energia je produktom sily napätia a prúdu. Optimálne spojenie zaručuje prenos tejto energie bez tepelných strát. To vyžaduje, aby materiály, dizajn a nástroje boli správne..

Prečítať viac

Mechanické lisovacie náradie

Lisovacie nástroje Klauke boli vyvinuté špeciálne pre rýchlejšiu, presnejšiu a jednoduchšiu prácu. Ergonomické rukoväte zaisťujú správne uchopenie, vylepšené efekty páky poskytujú pohodlné ovládanie..

Prečítať viac