Klauke.sk
KLAUKE darčeky k objednávkeAkcia na ručné elektroinštalačné náradie

Klauke - 140 rokov skúseností v oblasti spojovacích technológií a nástrojov

O spoločnosti Klauke

Značka Klauke je po celom svete preslávená svojou vysoko kvalitnou technológiou spájania elektrických rozvodov, nástrojmi na krimpovanie, rezanie a dierovanie. Ponúka účelové a komplexné riešenia spájania a nástroje na splnenie požiadaviek v najrôznejších odvetviach elektrotechniky a inštalatérstva.

Sortiment elektrikárskeho náradia zahŕňa viac ako 10 000 výrobkov pre obchod, priemysel a tiež rastúce trhy s obnoviteľných energiami a modernou infraštruktúrou. Od roku 1996 Klauke rozšírila svoje produktové portfólio o značku Greenlee. So zmeraním na dierovacie nástroje a správu káblov, dokonale dopĺňa našu oblasť pôsobenia.

klauke promo

Fotovoltaické elektrárne a nabíjacie stanice s Klauke

Solárne systémy sú základným zdrojom zelenej energie pre súčasnú a budúcu generáciu. Ak však hovoríme o optimálnej účinnosti solárnych panelov, často podceňovaným faktorom je kvalita a spoľahlivosť elektrických spojovacích konektorov.

Pokiaľ ide o bezpečné a spoľahlivé káblové spojenia a spoľahlivé krimpovačky, spoločnosť Klauke má pre vás vhodné riešenie. Naše stroje s spojovací materiál je vysokokvalitný a vhodný na montáž fotovoltaické elektrární, panelov ale aj nabíjacích staníc pre automobily.

klauke promo

Bezpečnosť a spoľahlivosť založená na kvalite

Výrobky Klauke sa používajú všade tam, kde musia byť splnené vysoké bezpečnostné požiadavky. Preto je ich spoľahlivosť a kvalita nanajvýš dôležitá. Nestačí iba splnenie požiadaviek normy. Pokiaľ ide o bezpečnosť, jednoduché použitie a robustnosť, všetky produkty Klauke zodpovedajú najvyšším špecifikáciám a sú v súlade s požadovanými normami. Nie sme spokojní, kým nie ste spokojní aj vy.

Inovácie – kľúč k úspechu Klauke

Všetky produkty a riešenia zahŕňajú kreativitu, technologické znalosti a skúsenosti vyplývajúce z úzkeho dialógu medzi našimi partnermi, používateľmi produktov Klauke. Vďaka tomu sme sa stali vedúcou spoločnosťou v rôznych odvetviach a sme vám kedykoľvek schopní ponúknuť inovatívne produkty.

• Všetky najnovšie krimpovacie spojky, nožnice či krimpovacie lisy sú zavŕšením nášho technologického vývoja.

• Vďaka neustálej komunikácii s našimi zákazníkmi, si uvedomujeme dôležitosť individuálnych riešení a nebojíme sa vyvinúť a vyrobiť vhodné riešenie pre vaše požiadavky. Nášmu novému vývoju prikladáme veľký význam zvýšeniu jednoduchosti použitia, bezpečnosti a efektívnosti.

• Nepretržité a rozsiahle investície do výrobných zariadení nás stavajú do pozície, kde môžeme trvalo a spoľahlivo vyrábať čoraz zložitejšie diely so stále extrémnejšími požiadavkami.

• Naša efektívna stratégia riadenia zaisťuje nákladovo efektívny a včasný vývoj. Náš vývojový proces zaisťuje včasnú integráciu nákupu a výroby, aby bolo možné inovatívne prototypy rýchlo vyvinúť do sériovej zrelosti a po úspešných testoch v teréne odovzdať do výroby.

Inovácia v praxi: Klauke Micro

klauke micro

S produktami Klauke Micro spoločnosť Klauke uviedla na trh prvé elektromechanické krimpovacie kliešte na svete s funkciou PowerSense. Táto funkcia popisuje ručné prepínanie a krimpovanie pomocou akumulátoru. To výrazne zmierňuje namáhanie zápästia a predlaktia. Získate maximálnu účinnosť a pohodlie.Pre viac informácií neváhajte kontaktovať ant s.r.o. a naši technici Vám poradia pri výbere krimpovačiek, nožníc či príslušenstva.

Ant s.r.o. autorizovaný distribútor Klauke
portfolio Klauke

Kontaktujte nás

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie

Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
02/60 10 37 21
ant@ant.sk

Kontakt


Služby pre vás:
Sledujte nás:
Klauke náradie na montáž solárnych panelov a elektrárníproduktovy katalog KlaukeTop produkty Klauke
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In